شما اینجا هستید : خانه » روشهای ارسال
روشهای ارسال ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۰:۱۴:۵۶

سفارشات ثبت شده در آکواریوم کالا به روشهای زیر قابل ارسال خواهد بود:

ارسال پستی:

 • امکان ارسال سفارشات در تهران و سراسر شهرهای کشور از طریق پست میسر می باشد.
 • سفارشات ثبت شده جهت ارسال پستی در روز کاری بعد ارسال خواهد شد.
 • سفارشات پستی همه روزه (بجز ایام تعطیل) صبح ها به دفتر پستی ارسال می گردد و حداکثر تا ساعت 18 شناسه مرسولات جهت رهگیری برای خریداران گرامی پیامک خواهد شد.
 • برای رهگیری مرسولات پستی ، می توانید به قسمت پایین صفحات سایت مراجعه و از گزینه رهگیری مرسولات پستی استفاده نمایید و یا اینجا کلیک> کنید.
 • تحویل مرسولات پستی در شهر تهران 48 تا 72 ساعت  و برای سایر شهرها با توجه به مسافت بطور معمول 2 تا 5 روز زمان خواهد برد.

نکته مهم: با توجه به زمان بر بودن مراحل پردازش و بسته بندی سفارشات،حتی الامکان سعی نمایید تا سفارشات پستی خود را حداکثر تا ساعت 18 هر روز ثبت نمایید تا امکان تحویل سفارش به دفتر پستی در صبح روز کاری آینده میسر باشد.سفارشات ثبت شده پس از ساعت 18 هر روز امکان آماده سازی و ارسال در صبح روز کاری آینده را نخواهند داشت و یک روز دیرتر ارسال می گردند.


هزینه ارسال پستی:

 • هزینه ارسال پستی سفارشات تا 200 هزار تومان با توجه به وزن-ابعاد و مقصد، پس از تکمیل اطلاعات صورتحساب و ثبت نشانی توسط سیستم محاسبه و به شما نمایش داده خواهد شد.
 • همچنین در حال حاضر سفارشات 200+ هزار تومان مشمول ارسال پستی رایگان به سراسر ایران است.

ارسال توسط پیک (فقط در شهر تهران):

 • سفارشات شهر تهران  (بجز مناطق 5-9-16-17-18-19-20-21 و 22) که ارسال توسط پیک برای آنها انتخاب شده باشد طی 24 ساعت آینده توسط پیک ارسال می گردد.
 • ارسال رایگان سفارشات 200+ هزار تومان فقط برای مناطق 3-4-6-7-8-11-12-13-14-15  توسط پیک انجام می شود و ارسال رایگان برای مناطق 1-2-5-9-10-16-17- 18- 19 -20-21 و 22 بصورت پستی  و تحویل سفارش طی ( 48 تا 72 ساعت آینده ) انجام خواهد شد.
 • ارسال توسط پیک در دو بازه زمانی (15-12) و (18-15)  در هنگام تکمیل صورتحساب توسط خریدار قابل انتخاب است.(در روزهای تعطیل  ارسال پیک انجام نمی شود)
 • هزینه ارسال توسط پیک برای سفارشات تا 200 هزار تومان در مرحله ی تکمیل صورتحساب  بصورت گزینه هایی برای مناطق مختلف تهران نمایان خواهد شد که می توانید گزینه ی متناسب با محل سکونت خود را انتخاب نمایید.

هزینه ی ارسال توسط پیک برای مناطق مختلف شهر تهران بشرح زیر است:

لازم به ذکر است،سفارشات  از مبدا شرق تهران محدوده پیروزی توسط شرکتهای حمل و نقل اینترنتی و طبق تعرفه این شرکتها ارسال می گردد و بسته ی ارسالی در طی مسیر تحت نظارت و کنترل فروشگاه  خواهد بود.

 • مناطق 13 و 14                        >>                          12/000 تومان
 • مناطق-7-8-12 و 15                  >>                          18/000 تومان
 • مناطق 3-4-6-11                      >>                          25/000 تومان
 • مناطق 1 -2 -10                       >>                          35/000 تومان

*در مناسبتهای خاص و شرایط جوی نامناسب (بارش برف و باران) ممکن است ارسال سفارشات توسط پیک با تاخیر انجام  و یا به روز کاری بعد موکول خواهد شد.بدیهی است در چنین شرایطی هماهنگی های لازم با خریداران گرامی انجام خواهد شد.


شرایط ارسال رایگان

ارسال رایگان در شهر تهران:

 ارسال رایگان سفارشات بیش از 200 هزار تومان در شهر تهران به دو روش پیک موتوری و پستی انجام می شود که برای برخی مناطق محدودیتهایی بشرح زیر وجود دارد.

پس از ثبت سفارش بیش از 200 هزار تومان برای شهر تهران 2 گزینه در مرحله تکمیل اطلاعات سفارش نمایان می شود که خریدار باید روش متناسب را انتخاب نماید:

 روش اول: ارسال رایگان /- مناطق 3-4-6-7-8-11-12-13-14-15 (توسط پیک حداکثر طی 24 ساعت ) و سایر مناطق تهران (توسط پست /- تحویل 2 روز کاری آینده)

روش دوم: ارسال توسط پیک با (هزینه نیم بها) فقط برای مناطق 1-2 تهران  ( تحویل حداکثر 24 ساعت )

در روش دوم خریدار می تواند با پرداخت بخشی از هزینه ارسال سفارش خود را حداکثر تا یک روز کاری آینده توسط پیک دریافت نماید و مابقی هزینه توسط فروشگاه پرداخت خواهد شد.برای مثال در حالت عادی هزینه ارسال به یک منطقه 35 هزار تومان است اما زمانی که مبلغ سبد بیش از 200 هزار تومان باشد خریدار می تواند با پرداخت بخشی از هزینه ارسال یعنی 17/500  تومان سفارش خود را توسط پیک حداکثر طی 24 ساعت آینده تحویل بگیرد.

توجه: امکان ارسال توسط پیک برای مناطق 5-9-16-17-18-19-20-21-22  وجود ندارد.

در مورد تمامی سفارشات پس از پردازش تاریخ و زمان دقیق ارسال توسط پیامک به اطلاع خریدار خواهد رسید.


نکته مهم در مورد سفارشات شهر تهران:

با توجه به اینکه پس از تایید سفارشاتی که باید توسط پیک در شهر تهران ارسال شوند، تاریخ و زمان دقیق ارسال سفارش توسط پیامک به اطلاع خریداران گرامی خواهد رسید در صورت عدم حضور گیرنده در نشانی اعلامی و برگشت خوردن بسته به فروشگاه ، خریدار موظف است هزینه ی برگشت و ارسال مجدد را پس از هماهنگی با پشتیبانی بصورت انتقال وجه پیش از ارسال مجدد به حساب فروشگاه پرداخت نماید.


ارسال رایگان برای شهرستانهای استان تهران و سایر شهرهای کشور:

تمامی سفارشات بیش از 200 هزار تومان سایر شهرهای کشور در اولین روز کاری آینده توسط پست ارسال خواهد شد.(زمان تحویل در این روش با توجه به فاصله مقصد بین 2 تا 5 روز خواهد بود)

بسته بندی:

 • کلیه ی سفارشات در کارتنهای پستی مقاوم و توسط لفاف ضربه گیر با دقت بسته بندی و پلمپ می گردد.

تجمیع دو  سفارش:

در برخی موارد ممکن است پس از ثبت یک سفارش و پرداخت آن مایل باشید تا مجددا سفارش دیگری ثبت نمایید . در چنین شرایطی می توانید در بخش پشتیبانی آنلاین سایت با ذکر شماره سفارش اول  درخواست تجمیع سفارشات ثبت نمایید.در چنین شرایطی پس از مشخص نمودن محصولات سفارش جدید چنانچه ارسال سفارش مشمول  هزینه ی ارسال بیشتری نگردد .با درخواست تجمیع سفارشات شما موافقت خواهد شد و هزینه ی ارسال برای سفارش دوم حذف  می گردد.همچنین در صورت امکان، سفارشات تجمیع و بصورت یک مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

جهت پرداخت مبلغ محصولاتی که قصد دارید به سفارش ثبت شده خود بیافزایید پس از هماهنگی با پشتیبانی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید و مبلغ مورد نظر را بدون کارمزد از طریق درگاه بانکی رسمی فروشگاه پرداخت نمایید.

>پرداخت آنلاین 

قالب وردپرس
error: کپی برداری از مطالب سایت ممنوع است!!!
قالب وردپرس