آخرین بروزرسانی قیمتها 98/3/1
شما اینجا هستید : خانه » پرداخت مستقیم
پرداخت مستقیم ۱۳۹۸-۲-۱۰ ۱۷:۳۲:۱۰ +۰۰:۰۰
  •  ممکن است پس از ثبت یک سفارش  قصد داشته باشید تا یک یا چند محصول دیگر نیز به سفارش خود اضافه نمایید.برای اینکار ابتدا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت ( آیکون دایره ای واقع در پایین ،سمت راست سایت ) درخواست خود را ثبت نمایید و پس از دریافت پاسخ از پشتیبانی و ثبت تغییرات ،می توانید  توسط یکی از روشهای زیر مبلغ محصولات جدید را بدون نیاز به طی کردن مراحل ثبت سفارش پرداخت نمایید.

  • کلید ( درگاه پرداخت مستقیم ): 
  • توجه داشته باشید پس از فشردن کلید پرداخت زیر به فرم پرداخت مستقیم به حساب مجید تقی زاده (صاحب امتیاز فروشگاه) منتقل خواهید شد.سپس  بترتیب مبلغ کامل محصولات جدید(به تومان)- نام و نام خانوادگی /-آدرس ایمیل/- شماره موبایل و در کادر توضیحات نیز شماره سفارش و مورد پرداخت را ثبت نمایید و روی کلید پرداخت کلیک کنید تا به درگاه بانک منتقل شوید و امکان پرداخت فراهم شود.

      انتقال وجه(کارت به کارت):

لطفا برای انتقال وجه ، مبلغ کامل محصولات  و یا هزینه ارسال و یا هر گونه هزینه ای که مشمول سفارش می گردد را پس از هماهنگی با پشتیبانی آنلاین به شماره کارت زیر واریز نمایید و اطلاعات پرداخت شامل شماره سفارش- تاریخ-زمان دقیق /-مبلغ و علت پرداخت را به شماره پشتیبانی زیر از طریق پیامک ارسال نمایید.

شماره کارت:        6280231406311539   

بانک :  مسکن

بنام:   مجید تقی زاده

  • همچنین پس از پرداخت مراتب را از طریق پشتیبانی آنلاین  و یا ارسال پیامک به شماره پشتیبانی سایت 09194199521 اطلاع دهید تا سفارش تایید و در نوبت ارسال قرار گیرد.

  • پس از تایید پرداخت پیامک تاییدیه برای شما ارسال خواهد شد.

درگاه پرداخت مستقیم
قالب وردپرس قالب وردپرس